Kolejne ogłoszenia na Reeperbahn Festiwal. Francja krajem partnerskim 13. edycji

Jeszcze 30 dni, zanim świat muzyki międzynarodowej zgromadzi się na St. Pauli, aby wziąć udział w 13. Reeperbahn Festival! Organizatorzy ogłosili kolejne 55 zespołów.

Konstantin Gropper i jego zespół Get Well Soon (DE) wykonają wyjątkowy koncert w kościele St. Michaelis („Michel”) Gropper wystawi swoje skomplikowane, bogate dzieła z dużym zespołem składającym się z instrumentów dętych, smyczkowych.
R’n’b ballady, w których spotykają się ciężkie od basu produkcje i teksty o najwyższym natężeniu, są tym, o czym świadczy  Nogi Erez (IL), pokazujący, jak musi wyglądać połączenie polityki i popu tu i teraz.

Denai Moore (GB), która ze swoimi albumami „Elsewhere” i „We Used to Bloom”, jest jedną z najbardziej ekscytujących nowych artystek z Wielkiej Brytanii, pokazuje podobną energię, jednak złapaną pomiędzy folkiem a soulem.
Sam Fender (GB) jest na początku równie obiecującej kariery; z jego empatycznymi, politycznie umotywowanymi tekstami i niesamowitymi piosenkami indie, został już wybrany przez BBC na Sound of 2018.
Kwintet Keele (DE) z północnych Niemiec i jego niemiecko-śpiewana mieszanka punk rocka i alternatywnego brzmienia są mocne jak silny podmuch północnego wiatru. Ich dźwięk jest wspaniale uchwycony na debiutanckim albumie „Gut und dir”.

Also confirmed:
Glass Museum (BE), DENA (DE), Ziggy Alberts (AU), Declan J Donovan (GB), black midi(GB), Ruston Kelly (US), Beauty & the Beats (DE), Cat Clyde (CA), Leto (DE), The Mauskovic Dance Band (NL), LION (GB), BLED WHITE (DE), Nelson Can (DK), The Dirty Nil (CA), Micah Erenberg (CA), Rayannah (CA), Felix Räuber (DE), Perttu (FI), Jett Rebel (NL), Brett Newski (US), Marianne Aya Omac (FR), Berywam (FR), Moonlight Benjamin (FR), MONOWHALES (CA), Iskwé (CA), Nuela Charles (CA), The Town Heroes (CA), Hillsburn(CA), Walrus (CA), Rock N Roll Radio (KR), Love X Stereo (KR), SE SO NEON (KR), Life and Time (KR), Milk & Bone (CA), Double Experience (CA), Aquarama (IT), Null + Void (US), Better Person (DE), 2nd Blood (DK), Mijo Biscan (AU), Voyou (FR), Athletic Progression (DK), Inge van Calkar (NL), BBXO (DE), Jon Bryant (CA), Little Destroyer (CA), Yung Heazy (CA), Nick Faye (CA), Rosie & the Riveters (CA), Shirley & The Pyramids (CA). Nico Casal (GB), Mélissa Laveaux (FR), Strange Bones (GB), Asylums (GB), Robocobra Quartet (IE), UNS (DE), Stevans (CH), Marius Bear (CH), Thylacine (FR), Foé (FR), Kazy Lambist (FR), Kimberose (FR), Royaume (FR), Tample (FR), Mariama (FR), Part-Time Friends (FR), Any Other (IT), The Pier (IT), Giungla (IT), Fogh Depot (RU), Kito Jempere(RU), Anton Maskeliade (RU), Chikiss (RU), Chkbns (RU), Pompeya (RU), Blue Jean Serenade (LV).

Kraj partnerski Reeperbahn Festival 2018: Francja

Jako trzeci co do wielkości rynek muzyczny na świecie, Niemcy są głównym rynkiem eksportowym muzyki francuskiej – jest to jeden z wielu powodów, dla których od pierwszej edycji istnieje związek partnerski między Reeperbahn Festival a francuskim biurem eksportu muzyki Le Bureau Export. w 2006 roku. Teraz należy bardziej przyjrzeć się francuskiemu rynkowi muzycznemu i skupić się na niezwykle różnorodnym muzycznym krajobrazie.