Kogo warto zobaczyć na Mad Cool 2018?

Wszyscy zachwycają się dużymi nazwiskami w line-upach festiwalów, ale warto zobaczyć też tych mniej znanych wykonawców. Dlaczego? Bo to właśnie oni mogą za kilka lat stanąć na głównej scenie. Warto więc poznać ich wcześniej, nawet dla samej satysfakcji, że znało się ich wcześniej. 

Ale, zacznijmy jednak od tych dużych nazwisk w line-upie Mad Cool 2018, bo jest to festiwal, z najlepszym zestawem artystów w tym sezonie festiwalowym. Zaczynamy!

1. Arctic Monkeys – wszyscy oczekiwali wydania „Tranquility Base Hotel & Casino”, a gdy w końcu wyszła, to podzieliła fanów AM. Niemniej jednak powrót Alexa i spółki to coś co warto zobaczyć.

2. Jack White – kolejny wielki powrót, również z nową płytą „Boarding House Reach”.

3. Queens Of The Stone Age – Josh Homme, to niezaprzeczalny autorytet dla wielu młodych muzyków. Świetny z niego producent i frontman. Mimo, że czasem ponoszą go emocje to warto zobaczyć QOTSA choćby tylko po to by usłyszeć „No One Knows”. Panowie również zaprezentują się z nowym materiałem z płyty „Villians”.

4. Tame Impala – psychodeliczne dźwięki to ich specjalność. Australijczycy potrafią zahipnotyzować publiczność.

5. Slaves – obawiam się, że po ich występie scena rozsypie się w proch. Ten wybuchowy duet potrafi rozgrzać każdą publiczność. Ich występ na pewno będzie szalony! Panowie przygotowują teraz kolejną płytę, ciekawe, czy coś zagrają?

6. Marmozets – to coś nowego! Niesamowita energia i rewelacyjne piosenki to ich znak rozpoznawczy. Warto ich sprawdzić!

7. Portugal The Man – co tu dużo mówić. Koniecznie musicie ich zobaczyć!

8. Future Islands – grzechem by było ominąć ich występ. Niesamowite dźwięki w połączeniu z charakterystycznym wokalem i vibe jaki tworzy zespół jest czymś czego nie sposób opisać.

9. James Bay – pierwsza płyta sprawiła, że James zyskał światową sławę, druga tylko utwierdziła go na tej pozycji.

10. Depeche Mode – legendy brytyjskiej sceny z Davem Ghanem na czele, który jest nadal tak męski, że mógłby skraść serce każdej dziewczyny. Potrafią rozkręcić każdą imprezę!

Oczywiście to tylko nieliczni artyści, którzy wystąpią na Mad Cool Festival 2018 w Madrycie. Jest ich o wiele więcej, dlatego sprawdźcie line-up i dostępność biletów. Mad Cool 2018 ma najlepszy line-up w tym roku!